Tal_en_Thee___Tal_en_Thee.html
Tal_en_Thee___Producties.html
Tal_en_Thee___Fotoboek.html
Tal_en_Thee___Kalender_Binnenkort_01.html
Tal_en_Thee___Contact.html
Tal_en_Thee___Welkom___Nieuws.html








2018-2019


  1. *SV / 19/11/18 /  CC Schoten / Schoten / 10u30 + 13u30

  2. *SV / 20/11/18 / CC Schoten / Schoten /09u00 + 10u30 + 13u30

  3. *SV / 23/11/18 / GC De Zandloper / Wemmel / 09u30 + 11u00 + 13u30

  4. *SV / 28/11/18 /  Rataplan / Borgerhout / 10u30 + 14u00 + 16u00

  5. *SV / 29/11/18 / Rataplan / Borgerhout / 09u30 + 10u30

  6. *SV / 30/11/18 / CC Hasselt / Hasselt  / 10u30 + 13u30

  7. *SV / 30 november 2018 / BOOM 3+ / CC Hasselt / Hasselt  / 13u30

  8. *FV / 09/12/18 / GC De Boesdaalhoeve / Sint-Genesius-Rode / 10u30 + 13u30

  9. *SV / 10/12/18 / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 11u00 + 13u30

  10. *SV / 11 /12/18 / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 09u00 + 10u30


2017-2018


  1. *FV / 08/10/17 / CC Nova / Wetteren / 14u00 + 16u00

  2. *SV / 14/11/17 / OC Kooigem / Kooigem / 10u00 + 14u00

  3. *FV / 19/11/17 / CC Zoetegem / Zottegem / 11u00 + 14u00

  4. *FV / 03/12/17 / GC De Nestel / Sint-Amands / 14u00 + 15u00

  5. *SV / 22/01/18 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 10u30 + 13u30

  6. *SV / 29/01/18 / CC Stroming / Berlare / 14u00

  7. *SV / 30/01/18 / CC Stroming / Berlare / 10u00

  8. *SV / 19/03/18  / CC Kruispunt / Diksmuide / 09u10 + 10u30 + 13u45

  9. *SV / 29/03/18 / CC Coloma / Sint-Pieters-Leeuw / 10u00 + 13u30




* FV = Familievoorstelling  /  * SV = Schoolvoorstelling



Tal_en_Thee___Doe_het_zelf%21.html


Voorbij  / Binnenkort






2018-2019


  1. *SV / 12/09/18 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 10u00 (try-out)

  2. *SV / 13/09/18 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 10u30 (try-out)

  3. *SV / 14/09/18 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 10u30 (try-out)

  4. *SV / 25/09/18/ CC Lanaken / Lanaken / 13u30 (try-out)

  5. *SV / 26/09/18/ CC Lanaken / Lanaken / 10u30 (try-out)

  6. *SV / 27/09/18/ CC Lanaken / Lanaken / 10u30 + 13u30 (try-out)

  7. *SV / 01/10/18 / OC Den Djoelen / Oud-Turnhout / 13u30

  8. ** SV / 01/10/18 / OC Den Djoelen / Oud-Turnhout / 10u30 + 13u30)

  9. *FV / 06/10/18 / CC Hasselt / Hasselt / 14u00 + 16u30

* SV / 08/10/18 / CC De Meent / Alsemberg / 14u00

  1. *SV / 09/10/18 / CC De Meent / Alsemberg / 09u00 + 10u30 + 14u00

  2. *SV / 10/10/18 / CC De Meent / Alsemberg / 09u00 + 10u30

  3. *FV / 14/10/18 /  CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 14u00

  4. *FV / 14/10/18 /  CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 16u00

  5. *SV / 15/10/18 /  CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas /10u00

  6. *SV / 15/10/18 /  CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas /14u00

  7. *SV / 16/10/18 /  CC Deurne / Deurne / 14u00

  8. *SV / 17/10/18 /  CC Deurne / Deurne / 10u45

  9. *FV / 17/10/18 / / CC Deurne / Deurne / 14u00

  10. *SV / 22/10/18 / CC De Kimpel / Bilzen / 10u45 + 13u30

  11. *SV / 23/10/18 / CC De Kimpel / Bilzen / 10u30 + 13u30

  12. *FV / 24/10/18 / De Betovering - Theater Dakota / Den Haag NL / 13u30 + 15u30

  13. *FV / 25/10/18 / De Betovering - Theater Het Spui / Den Haag, NL / 13u30 + 15u30

  14. *FV / 31 oktober 2018 / De Roofkes 6+ / GC Den Bussel / Keerbergen / 14u00


* FV = Familievoorstelling  /  * SV = Schoolvoorstelling