WARS (5+/ 8+)

WARS 5+/8+

Caleidoscopisch fabelachtig fascinerend 

WARS speelt zich af tegen de achtergrond van een bruisende grootstad, waar aan de rand, in de haven, een bonkige man woont. Wars is een eigenzinnige kraandrijver die samen met zijn dochter Luttel hoog in een kraan woont. De kleine Luttel keert elke avond huiswaarts met zakken vol botjes, kevers, dopjes en vuursteentjes. Tot ze op een dag iets vindt dat niet in haar jaszak past en beweegt, een wezentje dat ze niet meteen kan thuisbrengen.

Een muzikaal en visueel verhaal dat zich leest als de afdruk in een vuursteentje


Met dank aan CC Het Gasthuis


Met steun van de Vlaamse Overheid

Met WARS brengt Tal en Thee makers en spelers uit eerdere voorstellingen samen, aangevuld met nieuw jong talent: de muzikanten van Naragonia (BOOM), Reineke Van Hooreweghe (Octavio’s Elektro en De Roofkes), Maarten Van Aerschot en de jonge contratenor Bas Van Damme. Deze ploeg bouwt voor WARS een kleurrijk magisch universum. 


Live muziek en zang, poppenspel en de animatiefilm van zowel Sofie Vandenabeele (BOOM) als Jeroen Ceulebrouck (De Roofkes) verwoorden, verbeelden en verklanken deze gloedvolle fonkelende wereld. 

Soms moet het eerst donker zijn voor je iets kunt zien

WARS speelt dit seizoen in o.a. Diest, Lebbeke, Mortsel, Nieuwpoort, Tongeren, Diksmuide, Brugge en Kortrijk.

Concept en spel: Maarten Van Aerschot en Reineke Van Hooreweghe


Muziek: Toon Van Mierlo en Pascale Rubens / Hilke Bauweraerts


Zang en spel: Bas Van Damme


Animatie: Jeroen Ceulebrouck en Sofie Vandenabeele


Poppen: Evelyne Meersschaut


Technisch ontwerp: Robbe Mols



Foto's: Jeroen Ceulebrouck

KALENDER

2022-2023



* SV / 28 november 2022 / CC Brasschaat / Brasschaat / 14u00


* SV / 29 november 2022 / CC Brasschaat / Brasschaat / 10u00


* SV / 29 november 2022 / CC Brasschaat / Brasschaat / 14u00



* SV / 02 december 2022 / GC 't Blikveld / Bonheiden / 10u30


* SV / 02 december 2022 / GC 't Blikveld / Bonheiden / 13u45



* SV / 05 december 2022 / CC Ter Vesten / Beveren / 14u00


* SV / 06 december 2022 / CC Ter Vesten / Beveren / 10u00


* SV / 06 december 2022 / CC Ter Vesten / Beveren / 14u00


* SV / 07 december 2022 / CC Ter Vesten / Beveren / 10u00




* SV / 08 december 2022 / CC Cultuurpunt / Oudsbergen / 13u45


* SV / 09 december 2022 / CC Cultuurpunt / Oudsbergen / 10u00


* SV / 09 december 2022 / CC Cultuurpunt / Oudsbergen / 13u45



* FV / 11 december 2022 / Schouwburg Kortrijk / Kortrijk / 15u00


* SV / 12 december 2022 / Schouwburg Kortrijk / Kortrijk / 10u00


* SV / 12 december 2022 / Schouwburg Kortrijk / Kortrijk / 14u00



* SV / 15 december 2022 / C-Mine / Genk / 14u00


* SV / 16 december 2022 / C-Mine / Genk / 10u00


* SV / 16 december 2022 / C-Mine / Genk / 13u30



* FV / 18 december 2022 / CC De Ploter / Ternat / 15u00



* FV / 08 januari 2023 / Podvis festival / Mechelen / 16u00



* SV / 10 januari 2023 / CC Casino / Koksijde / 10u00


* SV / 10 januari 2023 / CC Casino / Koksijde / 14u00



* SV / 12 januari 2023 / GC Anzegem / Anzegem / 10u00


* SV / 12 januari 2023 / GC Anzegem / Anzegem / 14u00



* FV / 15 januari 2023 / CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 15u00


* SV / 16 januari 2023 / CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 10u00


* SV / 16 januari 2023 / CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 14u00


* SV / 17 januari 2023 / CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 10u00


* SV / 17 januari 2023 / CC Sint-Niklaas / Sint-Niklaas / 14u00



* SV / 18 januari 2023 / GC De Bosuil / Overijse / 10u30



* FV / 21 januari 2023 / CC De Schakel / Waregem / 15u00



* FV / 22 januari 2023 / CC Deurne / Deurne / 15u00


* SV / 23 januari 2023 / CC Deurne / Deurne / 10u00


* SV / 23 januari 2023 / CC Deurne / Deurne / 14u00



* SV / 24 januari 2023 / CC Tessenderlo / 10u30


* SV / 24 januari 2023 / CC Tessenderlo / 13u30



* FV / 29 januari 2023 / CC Temse / Temse / 15u00



* SV / 31 januari 2023 / CC Maasmechelen / Maasmechelen / 10u00


* SV / 31 januari 2023 / CC maasmechelen / Maasmechelen / 14u00



* SV / 02 februari 2023 / CC De Fabriek / Sint-Lievens-Houtem / 10u00


* SV / 02 februari 2023 / CC De Fabriek / Sint-Lievens-Houtem / 14u



* FV / 05 februari 2023 / CC De Meermin / Waasmunster / 15u00



* SV / 06 februari 2023 / CC Westrand / Dilbeek / 14u00


* SV / 07 februari 2023 / CC Westrand / Dilbeek / 10u00


* SV / 07 februari 2023 / CC Westrand / Dilbeek / 14u00


* SV / 08 februari 2023 / CC Westrand / Dilbeek / 10u00



* SV / 14 februari 2023 / CC De Brouckere / Torhout / 10u00


* SV / 14 februari 2023 / CC De Brouckere / Torhout / 14u00



* FV / 25 februari 2023 / GC De Pit / Buggenhout / 15u00



* FV / 26 februari 2023 / GC 't Heilaar  / Beerse / 15u00



* SV / 27 februari 2023 / Liers Cultuurcentrum / Lier / 13u30


* SV / 28 februari 2023 / Liers Cultuurcentrum / Lier / 10u30


* SV / 28 februari 2023 / Liers Cultuurcentrum / Lier / 13u30


* SV / 01 maart 2023 / Liers Cultuurcentrum / Lier / 09u30




* FV = FAMILIEVOORSTELLING

* SV = SCHOOLVOORSTELLING




VOORBIJ / WAAR WAREN WE REEDS TE GAST?


2022-2023


* SV / 03 oktober 2022 / CC Asse / Asse / 13u30


* SV / 04 oktober 2022 / CC Asse / Asse / 10u30


* SV / 04 oktober 2022 / CC Asse / Asse / 13u30



* SV / 06 oktober 2022 / De Kimpel / Bilzen / 13u45



* SV / 11 oktober 2022 / CC Scharpoord / Knokke-Heist / 10u30


* SV / 11 oktober 2022 / CC Scharpoord / Knokke-Heist / 14u00



* SV / 13 oktober 2022 / CC De Bogaard / Sint-Truiden / 10u30


* SV / 13 oktober 2022 / CC De Bogaard / Sint-Truiden / 13u45



* FV / 16 oktober 2022 / CC Diest / Diest / 14u30



* SV / 18 oktober 2022 / GC Tentakel / Zonhoven / 10u30


* SV / 18 oktober 2022 / GC Tentakel / Zonhoven / 13u30



* SV / 20 oktober 2022 / CC De Biekorf / Lebbeke / 13u30


* SV / 21 oktober 2022 / CC De Biekorf / Lebbeke / 13u30



* FV / 21 oktober 2022 / CC De Biekorf / Lebbeke / 19u00



* FV / 03 november 2022 / CC Mortsel / Mortsel / 15u00



* FV / 05 november 2022 / CC Nieuwpoort / Nieuwpoort / 14u30



* FV / 06 november 2022 / CC De Velinx / Tongeren / 15u00



* SV / 07 november 2022 / CC Het Bolwerk / Vilvoorde / 13u30



* SV / 08 november 2022 / CC Het Bolwerk / Vilvoorde / 10u30


* SV / 08 november 2022 / CC Het Bolwerk / Vilvoorde / 13u30



* FV / 13 november 2022 / CC Kruispunt / Diksmuide / 15u00



* SV / 14 november 2022 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 13u30


* SV / 15 november 2022 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 10u30


* SV / 15 november 2022 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 13u30



* SV / 17 november 2022 / CC De Plomblom / Ninove / 10u30


* SV / 17 november 2022 / CC De Plomblom / Ninove / / 13u30



* FV / 20 november 2022 / CC Brugge / Brugge / 15u00



* SV / 21 november 2022 / CC Brugge / Brugge / 10u00


* SV / 21 november 2022 / CC Brugge / Brugge / 14u00


* SV / 22 november 2022 / CC Brugge / Brugge / 10u00


* SV / 22 november 2022 / CC Brugge / Brugge / 14u00


2021-2022


* SV / 29 september 2021 / CC Lanaken / Lanaken / 10u00


* SV / 30 september 2021 / CC Lanaken / Lanaken / 10u30


* SV / 30 september 2021 / CC Lanaken / Lanaken / 13u30



* FV / 03 oktober 2021 / COC Brieleke / Wommelgem / 14u00 



* SV / 05 oktober 2021 / CC De Werft / Geel / 10u00


* SV / 05 oktober 2021 / CC De Werft / Geel / 13u45



* SV / 08 oktober 2021 / CC Hasselt / Hasselt / 13u30



* SV / 11 oktober 2021 / CC Nova / Wetteren / 14u00


* SV / 12 oktober 2021 / CC Nova / Wetteren / 10u30


* SV / 12 oktober 2021 / CC Nova / Wetteren / 14u00


* SV / 13 oktober 2021 / CC Nova / Wetteren / 10u00



* SV / 21 oktober 2021 / CC Blankenberge / Blankenberge / 10u00


* SV / 21 oktober 2021 / CC Blankenberge / Blankenberge / 14u00



* SV / 26 oktober 2021 / CC De Werf / Aalst / 10u00


* SV / 26 oktober 2021 / CC De Werf / Aalst / 13u45



* SV / 09 november 2021 / CC Mortsel / Mortsel / 13u45



* SV / 16 november 2021 / CC Belgica / Dendermonde / 10u30


* SV / 16 november 2021 / CC Belgica / Dendermonde / 13u30



* FV / 05 januari 2022 / 30CC / Leuven / 15u00



* SV / 27 januari 2022 / GC Felix Sohie / Hoeilaart / 11u00


* SV / 27 januari 2022 / GC Felix Sohie / Hoeilaart / 13u45



* FV / 06 februari 2022 / CC Lier / Lier / 15u00



* FV / 13 februari 2022 / CC Scharpoord / Knokke-Heist / 15u00



* SV / 21 februari 2022 / OC Den Djoelen / Oud-Turnhout / 13u30


* SV / 22 februari 2022 / OC Den Djoelen / Oud-Turnhout / 10u30


* SV / 22 februari 2022 / OC Den Djoelen / Oud-Turnhout / 13u30



* FV / 27 februari 2022 / CC De Woeker / Oudenaarde / 14u30



* SV / 08 maart 2022 / CC De Borre / Bierbeek / 10u15


* SV / 08 maart 2022 / CC De Borre / Bierbeek / 13u30



* SV / 10 maart 2022 / CC Binder / Puurs-Sint-Amands / 10u30


* SV / 10 maart 2022 / CC Binder / Puurs-Sint-Amands / 13u30



* FV / 13 maart 2022 / GC Den Bussel / Keerbergen / 15u00



* SV / 15 maart 2022 / WARS 5+ / VT De Schelde / Zandvliet / 10u00


* SV / 15 maart 2022 / WARS 5+ / VT De Schelde / Zandvliet / 14u00



* FV / 20 maart 2022 / CC Het Gasthuis / Aarschot / 15u00`



* SV / 19 april 2022 / CC De Abdij / Geraardsbergen / 10u30


* SV / 19 april 2022 / CC De Abdij / Geraardsbergen / 13u30



* SV / 09 juni 2022 / CC Strombeek / Strombeek-Bever / 10u30 


* SV / 09juni 2022 / CC Strombeek / Strombeek-Bever / 13u30 



* FV / 18 juni 2022 / CC Leopoldsburg / Leopoldsburg / 14u00



2020-2021


* FV / 16 februari 2021 / CC Den Blank / Overijse / 10u30




* FV = FAMILIEVOORSTELLING

* SV = SCHOOLVOORSTELLING